O mnie

Naszym celem jest świadczenie usług pośrednictwa nieruchomości na najwyższym poziomie. Sukcesem jest pozyskiwanie coraz szerszego grona lojalnych Klientów. Firma jako priorytet w swoim działaniu ustaliła zasadę rzetelnej i fachowej obsługi. Klient może liczyć na wybór optymalnej oferty oraz bezpieczeństwo transakcji.


Profesjonalizm :
Ja i moi współpracownicy staramy się być kompetentni, rzetelni, zawsze wywiązujemy się, jak najlepiej ze swoich zadań. Dążymy do osiągnięcia jak najlepszych wyników. Aktywnie podchodzimy do Klienta i potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku.

Otwartość i szczerość :
Do każdego zadania podchodzimy pełni pasji i wyobraźni. Burzymy utarte schematy. Zawsze jesteśmy ciekawi i otwarci na pomysły i postawy innych. Potrafimy być samokrytyczni i naprawiamy swoje błędy.


Szacunek :
Jesteśmy pełni zrozumienia dla zróżnicowanych potrzeb i poglądów wszystkich Klientów. Jesteśmy empatyczni. Jesteście dla nas najważniejsi.

Chcemy być postrzegani jako firma …
• Nowoczesna
• Stabilna
• Odpowiedzialna
• Praktyczna
• Odpowiadająca na rzeczywiste potrzeby Klienta

Misja i wartości.

Jesteśmy, aby pomagać ludziom bezpiecznie spełniać marzenia. Chcemy budować zaufanie do rynku usług pośrednictwa nieruchomości. Skutecznie zaspokajamy potrzeby klientów indywidualnych i firm. Do każdego Klienta podchodzimy z szacunkiem i życzliwością. Tworzymy partnerskie relacje międzyludzkie. Chcemy przyczyniać się do rozwoju społeczności, w której żyjemy. Wartości naszej marki mają podkreślać, że Biuro Nieruchomości Zbigniew Ziarnik Nieruchomości Gdańsk to firma rzetelna i odpowiedzialna, a zarazem dynamicznie nadążająca za rynkiem, aktywnie nastawiona do potrzeb współczesnego Klienta. Solidne fundamenty i troska o Klienta to esencja marki Biura Nieruchomości Zbigniew Ziarnik Nieruchomości Gdańsk.