Łeba,
1 592 000 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 80 m2
19 900 PLN /m2
Powierzchnia
80 m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2023

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 132759
Powierzchnia: 80 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro/Pięter 0 z 2
Rok budowy: 2023
Cena za m2: 19 900 PLN
Cena: 1 592 000 PLN

Opis nieruchomości:

  Do sprzedania 20 apartamentów w nowo budowanym budynku powstającym na miejscu dawnego dworu którego historia sięga II poł, XVIII w.

Wielkość apartamentów od 58 m2 - 101,7 m2.

Do apartamentów należy współwłasność w atrakcyjnej działce parkowej o powierzchni 1,57 ha usytuowanej na terenie sąsiadującym ze Słowińskim Parkiem Narodowym.


  • Atuty:


- wyjątkowa nieruchomość z historią dworu sięgającą II poł. XVIII w. oraz pięknym starym drzewostanem.

- malownicza okolica. Otoczenie Słowińskiego Parku Narodowego pełne jezior, torfowisk, łąk, nadmorskich borów i lasów oraz wydmowego pasa mierzei z jedynymi na polskim wybrzeżu 40-metrowymi ruchomymi wydmami sprawia, że cała okolica jest atrakcyjna turystycznie .

- dla aktywnych dostępne są trasy piesze, kajakowe, wodne i rowerowe m.in. żółty szlak turystyczny Słowińców czy międzynarodowy nadmorski szlak rowerowy EuroVelo 10 (R-10) nazywany także "Szlakiem wokół Bałtyku".


- wędkarzy skusi obecność łowisk komercyjnych na obszarach wodnych przynależnych do SPN udostępnionych do amatorskiego wędkowania, na których można łowić nie tylko z brzegu, ale także z łódki.

Możliwość połowu ryb morskich jak i słodkowodnych tj.: dorsz , sandacz, węgorz, troć, lipień, okoń, szczupak, leszcz czy sieja.


  • Opis nieruchomości:


   Zdecydowanym atutem obiektu jest przepiękna sceneria miejsca, w którym jest położona.

Posesja usytuowana jest na wzniesieniu w otulinie malowniczego Słowińskiego Parku Narodowego oraz przynależącego do niego Jeziora Łebsko.
    Na oferowanej nieruchomości, swoje miejsce miał niegdyś XIX-wieczny dwór na planie którego realizowana jest inwestycja .

Sam dwór otoczony był parkiem, którego drzewostan o wysokości do 30 m zachował się do dziś, a niektóre z drzew, klony oraz 4 jadalne kasztanowce, uzyskały miano pomników przyrody.
 
  • Inne atrakcje w okolicy :


- Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach

- tarasy widokowe na ruchome wydmy

- kościół w stylu neogotyckim z poł. XIX w.

- przystań rybacka

- Wydma Łącka

- Plaża rekreacyjna w Łebie

- Muzeum Wyrzutnia Rakiet - Tajny Niemiecki Poligon Doświadczalny

- Sea Park Sarbsk - największe fokarium w Polsce

- Łeba Park - park dinozaurów


Podana cena jest ceną netto. Istnieje możliwość wykończenia apartamentów po uzgodnieniu standardu wykończenia i zakresu prac.

Możliwość wynajmu apartamentów w systemie Aparthotel.       W załączonych do oferty plikach znajdują się historyczne zdjęcia z pocztówek, na których widać nieistniejący dwór z XIX w. oraz zdjęcie ze strony internetowej: slowinski.parknarodowy. com

POLECAM I ZAPRASZAM DO KONTAKTU W CELU POZNANIA DALSZYCH SZCZEGÓŁÓW.

Właściciel oferty: Zbigniew Ziarnik
Pośrednik Nieruchomości
Nr licencji PFRN 24097
tel. 733878023
e-mail : biuro @ziarnik.pl
www.ziarnik.pl
KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE !

- gwarantuję bezpieczeństwo transakcji
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Skontaktuj się z agentem :
Zbigniew Ziarnik

Telefon : 733878023

biuro@ziarnik.pl


Lokalizacja: